کتری ایران پیروزی والیبال استراحت تیم ملی والیبال

کتری: ایران پیروزی والیبال استراحت تیم ملی والیبال ملی پوشان والیبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شکست ناباورانه والیبال کشور عزیزمان ایران برابر ژاپن

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در سومین دیدارش در هفته اول لیگ ملت‌های والیبال، با نتیجه سه بر صفر به ژاپن باخت.

شکست ناباورانه والیبال کشور عزیزمان ایران برابر ژاپن

شکست ناباورانه والیبال کشور عزیزمان ایران برابر ژاپن

عبارات مهم : ایران

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در سومین دیدارش در هفته اول لیگ ملت های والیبال، با نتیجه سه بر صفر به ژاپن باخت.

به گزارش ایسنا، در ادامه روز سوم و نهایی هفته اول لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۸ امروز (یکشنبه) تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در سومین دیدارش و در نبردی تمام آسیایی رو در روی تیم ملی ژاپن قرار داده شد و علی رغم آنکه در سالیان اخیر والیبال کشور عزیزمان ایران پیروز بی چون و آیا در برابر تیم های آسیایی بود در روزی که هیچ نشانی از والیبال جنگنده خود نداشت با نتیجه سه بر صفر شکست خورد تا در آخر هفته اول لیگ ملت های والیبال با یک برد و دو باخت به کارش آخر دهد.

شکست ناباورانه والیبال کشور عزیزمان ایران برابر ژاپن

در این دیدار کولاکویچ همانند دیدار روز گذشته برابر استرالیا با ایجاد تغییراتی در ترکیب مهم و اضافه کردن دو بازیکن جوان در شش نفر اصلی، سعید معروف، میلاد عبادی پور، محمد موسوی، امیر غفور، علی شفیعی، مرتضی شریفی و مهدی مرندی به عنوان لیبرو را به زمین فرستاد و در سوی برابر جهت تیم ملی ژاپن فوزی، فوکوزاوا، یامائوچی، یاناگیدا، هاکوری، نیشیدا و تسویکی وارد زمین شدند.

شاگردان کولاکویچ ست های بازی را با امتیازهای ۲۳-۲۵، ۲۸-۳۰، ۲۵- ۲۳ و ۲۳-۲۵ به چشم بادامی ها واگذار کردند.

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در سومین دیدارش در هفته اول لیگ ملت‌های والیبال، با نتیجه سه بر صفر به ژاپن باخت.

از همان ابتدای ست نخست ژاپنی ها بسیار مسلط تر و هماهنگ تر از بازیکنان کشور عزیزمان ایران بازی کردند و ۶ بر ۲ پیش افتادند و کولاکویچ مجبور به درخواست وقت استراحت شد. در اواسط بازی ملی پوشان والیبال کشور عزیزمان ایران با شناسایی مهاجمان ژاپنی و دفاع روی تور اختلاف را در عدد ۱۶ به دو امتیاز کم کردن دادند. بعد از وقت استراحت فنی دوم و با وجود ورود قائمی به جای شریفی بازهم چشم بادامی ها با شناسایی مهاجمان نشانه کشور عزیزمان ایران اختلافشان را زیاد کردند تا کولاکویچ در امتیاز ۲۰ بر ۱۷ مجبور به گرفتن دومین وقت استراحت شود ولی ضعف بازیکنان کشور عزیزمان ایران در تبدیل توپ های اول به امتیاز شاگردان ناکاگایچی را سریعتر از کشور عزیزمان ایران به امتیاز ۲۵ رساند تا ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود ژاپن به آخر برسد.

در ابتدای ست دوم و در امتیاز ۴ بر ۳ فرهاد قائمی یک امتیاز مستقیم سرویس گرفت ولی دو سرویس قدرتمند از نیشیدا و ساعدهای متزلزل عبادی پور امتیازات را ۷ بر ۴ به سود ژاپن عوض کردن داد. تا کولاکویچ پیش از وقت استراحت فنی اول درخواست تایم استراحت کند. بعد از این وقفه بازهم ضعف غفور در امتیازگیری و ناهماهنگی تیمی در بین بازیکنان کشور عزیزمان ایران باعث شد اختلاف امتیازات به چهار امتیاز زیاد کردن یابد. با ورود میرزاجانپور و حضرت پور همچنان نمایش هماهنگ ژاپنی ها توصیه مشهود بازی بود ولی با آمدن سال افزون به جای معروف در آخرهای ست کشور عزیزمان ایران در امتیاز ۲۲ بازی را به تساوی کشاند ولی عدم تمرکز بازیکنان کشور عزیزمان ایران در لحظات حساس نهایی باعث شد تا ژاپن در ست دوم هم بعد از ماراتنی دیدنی با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ به پیروزی برسد و در مجموع ست شماری دو بر صفر ژاپنی ها پیش بیافتند.

در ست سوم در حالیکه تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران و کولاکویچ چیزی جهت از دست دادن نداشتند و جهت زنده نگه داشتن امیدهایش جهت پیروزی محکوم به برد بود در این ست هم نتوانست قدرتی که در سال های اخیر شاهد آن در برابر تیم های آسیایی بودیم را به نمایش بگذارد و همچنان بازی پایاپای دنبال می شد و حتی بازی چشم بادامی ها زیاد از کشور عزیزمان ایران در این ست به چشم می آمد و با وجود نیاز تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران جهت بازگشت به بازی این چشم بادامی ها بودند که در وقت استراحت فنی دوم ۱۶ بر ۱۵ پیش افتادند. این آخر کار نبود و ملی پوشان والیبال کشور عزیزمان ایران در آخرهای ست به خودشان آمدند و توانستند با تمرکز در توپ ها برگشتی با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ ست سوم را از آن خود کند تا بازی دو بر یک شود.

شکست ناباورانه والیبال کشور عزیزمان ایران برابر ژاپن

در ست چهارم بازیکنان کشور عزیزمان ایران که به لطف پیروزی در ست سوم کمی بهتر از دو ست ابتدایی وارد زمین شدند در ابتدا مسلط تر از ژاپن بازی کرد ولی سخت کوشی چشم بادامی ها نه تنها کار را جهت زیاد کردن فاصله امتیازی سخت کرده بود بلکه شاگردان ناکاگایچی با ادامه روند هماهنگ ارزش در کارهای تیمی و سرعت بی نظیرشان بازهم ۱۰ بر ۸ پیش افتادند. با عملکرد مناسب محمد حضرت پور در دریافت عقب زمین و رسیدن توپ های اول به معروف، تنوع در خط حمله کشور عزیزمان ایران زیاد شد و غفور که تازه موتورش در این ست روشن شده است بود کشور عزیزمان ایران را سریعتر از ژاپن به امتیاز ۱۶ رساند. در ادامه بعد از ورود دوباره عبادی پور به زمین ژاپنی ها که می درخواست کردند بعد از سال ها طعم پیروزی برابر کشور عزیزمان ایران را بچشند در امتیاز ۱۸ کار را به تساوی کشاندند ولی چشم بادامی ها در این بازی تنها جهت پیروزی به زمین آمده بودند و در آخر موفق شدند با سخت کوشی ۲۵ بر ۲۳ پیروز ست چهارم شوند و در مجموع ۳ بر یک به پیروزی برسند.

واژه های کلیدی: ایران | پیروزی | والیبال | استراحت | تیم ملی والیبال | ملی پوشان والیبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog